بسم الله الرحمن الرحیم

 

مجموعه آسمان هنر در سال ۱۳۸۵ با اهداف بلند مدت علمی تجاری تاسیس گردید. 

 

این مجموعه با خرید سنگ های جواهری ناب و نفیس آغاز به کار نمود و‌ در سال ۱۳۹۰ شناخت و خرید شهاب سنگ ها را نیز در دستور کار خود قرار داد، همچنین به علت عدم رویکرد علمی تجاری معقول شهاب سنگ ها، به معرفی این موهبت آسمانی پرداخت که نتیجه آن  صدها تیم کاوشگر در کشور عزیزمان و بهادار شدن این گنج آسمانیست که امروزه شاهد آن هستیم. گرچه در راه پیش رو هزاران خار بر پای تک تک خانواده آسمان هنر فرو رفته ولیکن راسخ تر از گذشته طی طریق نموده و خواهیم نمود.

پس از موفقیت های چشمگیر در عرصه تجارت و با توجه به خلا وبسایت جامع علمی در رشته گوهر شناسی در سال ۱۳۹۵ اقدام به جمع آوری مطالب بکر علمی از کتب و مقالات به روز علمی توسط تیم قدرتمند تحقیقاتی نموده و این پروژه عظیم علمی را در سه بخش گوهر های قیمتی و نیمه قیمتی، شهاب سنگ ها و سنگ ها و کانی های معدنی  به محققین و‌علاقه مندان سرزمینمان هدیه نموده ایم.

این وبسایت حاصل تلاش عزیزانیست که شبانه روز،  خود را وقف جمع آوری آخرین اطلاعات علمی نمودند و‌ از بین هزاران مطلب علمی موثق ترینشان را برگزیدند و به جرات ادعا داریم همانگونه که مجموعه آسمان هنر در بخش تجاری و لابراتواری بی بدیل بوده، در بخش علمی هم درخشان ترین بوده و اولین بانک اطلاعاتی را در خاور میانه بنا نهاده است.

امید داریم این هدیه موجب رضایت اربابان علم و مشتاقان آن قرار گیرد. 

و من الله توفیق

 

مدیر مجموعه آسمان هنر، مجتبی شیرازی

 

 

 

از تصاویر وبسایت  mindat.org  در این وبسایت استفاده می شود.